Firma POLKOND działająca nie przerwanie od 2006 r. specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości usług oraz produktów na rynek Polski i Europejski. W lutym 2012 roku firma POLKOND zmieniła formę prawną na spółkę z ograniczona odpowiedzialnością co pozwoliło na rozszerzenie działalności.

W 2012 r. rozpoczęliśmy import bezpośrednio od producentów z Włoch prawdopodobnie najlepsze na świecie kawy z palarni takich jak Lavazza, Pellini, Vergniano, Gimoka, Illy. W naszej ofercie znajdują się tylko świeże produkty. Co dwa tygodnie jeździmy do Włoch i nie skupujemy stocków, dlatego kupiona u nas kawa jest świeżo palona i posiada nie powtarzalny aromat i smak.
Dostawy są realizowane codziennie, jeżeli otrzymamy wpłatę do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia lub dostarczamy na terenie Warszawy w następnym dniu roboczym.

W roku 2014 firma rozszerzyła swój asortyment i rozpoczęła sprzedaż znanych na Polskim rynku marek kaw takich jak Jacobs, Tchibo, Nescafe, oraz zjeliśmy się sprzedażą herbaty Lipton oraz Kendys.

Ważnym wydarzeniem w 2014 roku firmie POLKOND było wprowadzenie własnej marki kawy MyCoffee, która obecnie ma 3 rodzaje świeżo palonych ziaren tj:

– Brazylia Santos Arabika 80% z domieszką 20% Robusty z Indii
– Indie Plantation AA 100% Arabica
– Etiopia Djimmah 100% Arabica

Kawa jest wypalana na nasze życzenie co około 2 tygodnie. Do klientów dostarczamy świeżo palone ziarna kawy która jest jeszcze bardziej wyrazista.

Wszystkie produkty na tej stronie są dostępne w naszym magazynie gdzie można w godzinach 9-16 od Pn. do Pt. zakupić i odebrać

 

POLKOND Sp. z o.o.
Praska Giełda Spożywcza,
ul. Piłsudskiego 180
HALA C9 lok.16,17,18
05-091 Ząbki
tel. 603-551-770
e-mail biuro(AT)polkond.pl